TOSHIBA ÜRÜNLERİ HAKKINDA

  Toshiba, ileri düzey teknolojide bir dünya lideri ve öncüsü, bilgi ve iletişim sistemlerini; dijital tüketici ürünlerini; elektronik cihaz ve bileşenleri;
  nükleer enerji, endüstriyel ve sosyal altyapı sistemleri de dahil olmak üzere güç sistemlerini ve ev aletlerini kapsayan gelişmiş elektronik ve elektrikli ürünlerin kapsamlı üreticisi ve pazarlayıcısıdır.

  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  HAKKIMIZDA

  Toshibatech 2005 yılından buyana İstanbul Kozyatağında Toshiba Notebook Yetkili Servisi olarak faaliyet göstermektedir. Firmamız İstanbul Anadolu yakasında Toshiba Notebook ürünlerine garanti dahilinde destek vermektedir.

  Servisimiz Toshiba destek alanında gerekli tüm sertifikalara sahiptir. Uzman personeli, güleryüzlü hizmeti ile Toshiba markasının prestijine hizmet eder. Firmamız garantili ve garantisiz ürününüzde orjinal yedek parça ve aksesuarları, uygun servis ücretleri ve parça maliyetleri ile Toshiba’nızdan aldığınız verimi sürekli kılar.

  Garantili ürünlerin yanında garantisi bitmiş diğer markalardaki notebooklarınız içinde yedek parça temin edebilmektedir. Garantisi bitmiş cihazların anakart onarımları da Toshibatech kalitesi ile elektronik laboratuarımızda yapılmaktadır.

  • Toshiba Sertifikalı

   Servisimiz TCE(Toshiba Certified Engineer) Sertifikalı uzman kadrodan oluşmaktadır

  • Garantili Onarım

   Garantili ve Garantisiz Toshiba Notebook için orjinal yedek parça ile garantili çözümler üretir.

  • Ücretsiz Arıza Tespiti

   Garantisiz cihazlarınız için Ücretsiz Arıza Tespiti ile ekstra ücret ödemeyin. Onayınız alınmadan hiç bir işlem yapılmaz

  • Anakart Onarım Laboratuarı

   Toshiba Anakart Onarımı için oluşturulmuş profesyonel laboratuar ile yüksek maliyetlerden kurtulun.